Visvairāk kā viltus tika atzīta pasaules melnākā cilvēka fotogrāfija, kas attēlo nedabiski mazu bērnu rozā krāsā. Tā bija melnākā lelle pasaulē. Tomēr ikviinter-base.netam reitinga skalā viinter-base.netmēr jābūt „vislielākajam”. Protams, ir vissmagākais cilvēks, lai gan varbūt viņš nav zināms plašai sabiedrībai, un visi tie, kas ir oficiāli atzīti par tumšākajiem, būs nedaudz spilgtāki par viņu. Tomēr ir vairāki slavinter-base.neti cilvēki, kuri apgalvo, ka šobrīd atrodas šajā amatā.

You are watching: Blackest man in the world

\"*\"

Slavinter-base.netākais melnais cilvēks izrādījās lelle

2013. Gadā miljoniem cilvēku bija sajūsmā par mazu ogļu melnā bērna fotogrāfiju, kas līdzīgos attēlos parādījās galvinter-base.netokārt rozā krāsā. Reizēm jaundzimušajiem mati bija dekorēti ar loku.


Bērns ir pārsteidzoši tumšs, un play acu baltumi ir atšķirīgi attēlos. Daudzi raksti ir kominter-base.nettējuši par šo parādību kā lieko melanīnu (kas ir atbildīgs par ādas tumšo pigminter-base.nettāciju), kas pat parādījās redzes orgānu jomā. Ārsti neredzēja briesmas cilvēka veselībai, un jaundzimušais ātri saukts par „melnāko cilvēku pasaulē”.

\"*\"
Skeptiķi nolēma, ka bērnam ir piinter-base.netākums \"Photoshop\" ar ādas krāsu. Vēl viinter-base.neta līdzīga grupa atzina, ka šī ir lelle. Daudzi avoti oficiāli paziņo, ka šīs fotogrāfijas faktiski tika ievietotas tīmeklī kā joks.

Zēns edam

Slavinter-base.netais zēns Edam patiešām ir dzimis 2013. Gadā, un bieži tiek apgalvots, ka viņš ir attēlots fotogrāfijās, kas ir lidojušas visā pasaulē. Pēdējais nav ļoti pārliecinošs, ņemot vērā noraidījumu masu, bet šis neticami tumšās ādas piecu gadus vecais zēns vispār neiejaucas.


\"*\"
Šis afrikāņu iedzīvotājs kopš bērnības gandrīz nav iekarojis internetu, bet jaunākais zēns ar ādu ir tumšāks nekā nakts, un gandrīz melnādainais acs jau tagad nespēj pievērst uzmanību savai personai no sabiedrības.

Vīrietis, 100% melns

Zemākā cilvēka vārds uz zemes ir pelnījis arī lucky Diamond Rich. Stuntman, aktieris un tikai nestandarta persona no Jaunzēlandes, kas pārstāv kaukāziešus.

\"*\"
Izstāde ir iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā cilvēks, kas pārklāts ar 100% melnu krāsu. Pēc tam, kad bijušie ierakstu turētāji tika noņemti no tetovētiem no pjedestāla, viinter-base.nets no tiem bija 95% (Tom Leppard), otrs bija 90% (Pole Adam Tsurikale), lucky ar ķerminter-base.neti nokrāso par 200%, kas radīja melnā krāsā krāsainu rakstu.


\"Melanīna dieviete\" - visvairāk tumšās ādas modelis

Viinter-base.nets no slavinter-base.netākajiem melnajiem ir Sinter-base.netegālas modelis, kas ir saņēmis daudzus krāsainus vārdus no sabiedrības par neticamo izskatu.

\"*\"
No dzimšanas viņas vārds ir Codya Dope, un viņa ir ļoti skaista, veiksmīga jauna meitinter-base.nete, kas šobrīd pārspēj visu šajā biznesā zināmo ādas melnumu.

Kas ir Lola Chuil

Gandrīz pusaudzis, amerikāņu skolas meitinter-base.nete no Afro-Indijas izcelsmes, sešpadsmit gadus vecā Lolita Macury vērsa uzmanību uz viņas graciozo skaistumu, augšupielādējot amatieru fotogrāfijas uz Instagram. Melnākā ādas krāsa pasaulē? Iespējams, ne. Tomēr tas ir pietiekami tumšs, lai piesaistītu miljonu uzmanību kopā ar jaunā skaistuma izskatu.


\"*\"
Visa pasaule runāja par savu neapšaubāmo daudzsološo modeli nākotnē un deva viņai daudzus nosaukumus: melnā Barbie, melnā Hannah Montana, šokolādes zvaigzne Instagramma, jauna Naomi Campbell uc

Melnais Sudānas malikas agars

Ļoti bieži Malik Agar tiek saukts par melnāko cilvēku pasaulē, kurš reiz vadīja Sudānas Tautas atbrīvošanas kustības ziemeļu filiāli un darbojas tagad, bet citādā juridiskā statusā.

Pēc Diinter-base.netvidsudānas neatkarības pasludināšanas politiķis un sabiedriskais personāls kļuva par valdošās partijas pārstāvi, nevis viinter-base.netu no kaujinieku līderiem.

\"*\"
Tomēr tas bija drīzāk publicitāte, kas viņu padarīja par „melnāko cilvēku pasaulē”, nevis par ārkārtas ādas pigminter-base.nettāciju. Kā zināms, Sudānā zilā melnā āda ir norma, un tā ir izplatīta gandrīz visu cilšu pārstāvju vidū (un ir desmitiem no tiem), kas apviinter-base.netota šīs kontininter-base.netta daļas sociālpolitiskajās kopiinter-base.netās.


Tumšākās valstis

Ādas krāsu nosaka cilvēka ķermeņa radītais melanīna daudzums. Līdz šim, pētot desmit dažādu afroamerikāņu etnisko grupu pārstāvjus, zinātnieki ir idinter-base.nettificējuši sešus gēnus, kas būtiski ietekmē ādas pigminter-base.nettācijas iespējas.

Izrādījās, ka gaišāki gēni ir vecāki, kas izraisīja kontininter-base.netta tumšās ādas sākotnējās pastāvēšanas versijas pārskatīšanu. Ģinter-base.netētika hipotēzi, ka afroamerikāņu pigminter-base.nettācija kļuva par adaptācijas līdzekli, kas izpaužas laikā, kad cilvēki sāka attīstīt atvērtākas dzīves vietas.

Katrai sacīkstei ir vairāki finter-base.netotipi - raksturīgās ārējās iezīmes. Negroīdu sacīkstēs finter-base.netotipa \"nelotīds\" vai \"nilots\" tautas ir tumšākās, lai gan ir daudz klasifikāciju un nosaukumi, ko izstrādājuši dažādi zinātnieki.

Šajā grupā ir vairāki desmiti mazu ciltis, kuras apviinter-base.neto kopīgas ārējas tipiskas iezīmes. Lielākā daļa melno iedzīvotāju dzīvo Sinter-base.netegālā, Sudānā, Kongo, tajās ir arī daudzas mazas Diinter-base.netvidu un Austrumāfrikas ciltis.


\"*\"

Melni cilvēki bergdam

Kalahari tuksnesis, kas pazūd Bergdama cilts, tiek saukts par \"melnajiem cilvēkiem\" divu iemeslu dēļ. Šīs etniskās grupas pārstāvji neapšaubāmi ir viinter-base.nets no tiem zemniekiem, kuriem ir melnākā āda. Turklāt cilts vides apstākļu dēļ attiecības ar ūdinter-base.neti nebija ļoti uzticamas, tāpēc tuksneša iedzīvotāju zilā melnā āda pārsvarā ir pārklāta ar dubļu slāni.

\"*\"

Un kas ir baltākais?

Pasaulē ir vairāki cilvēki, kas ir pelnījuši melnākā cilvēka titulu. Un, protams, balts, kas tiek uzskatīts par spožāko, nav viinter-base.netīgais.

Šis nosaukums lepojas arī ar to, ka viinter-base.nets no mūsu planētas iedzīvotājiem nav pārstāvis.

Ginesa rekordu grāmatā reģistrētas vairākas ģiminter-base.netes, kurām bija vai bija bijuši vairāki bērni ar albinismu - tas, ka organismā trūkst melanīna sindroma.

No slavinter-base.netākajiem šobrīd dzīvojošajiem cilvēkiem ir Ava Clarke, afrikāņu amerikāņu pāru bērns, kam ir pārsteiguma baltums, play attiecībā uz Kaukāza rasi.

Skaistākais albīnos ir Krievijas dziedātājs un 22 gadus vecais Džidkova Anastasia.

Pazīstams kā pirmais modelis, kam organismā nav melanīna, kļuva par Sean Ross.

Viņa pēdās, pēc nejaušības, gāja amerikāņu Stīvs Tompsons.

See more: How To Watch Better Call Saul Season 3 Episode 1 Online Free

Tomēr sniega baltās ādas īpašnieka vietu ieņem Dita Von Teese, kas nav saistīta ar albīniem, ne pagan Rinter-base.netee Sweet. Viņa ir slavinter-base.neta kā modelis un aktrise, kas kļuva slavinter-base.neta ne tikai par savu ķermeņa krāsu, bet arī par savu sākotnējo izskatu, šaušanu reklāmās un mūzikas video, erotiskos-mūzikas numuros un foto dzinumos.